Правила повернення

AMEROPARTS гарантує найвищу якість продукції, яку продає! Ми поставляємо оригінальні запчастини, а також комплектуючі від сертифікованих за стандартами OEM і ISO постачальників Aftermarket. Кожна деталь, яку Ви придбали у нас, розроблена відповідно до вимог і стандартів якості.

Ми не зможемо скасувати ваше замовлення, якщо воно було оброблене або відправлене. Якщо ви хочете скасувати своє замовлення –  будь ласка, зателефонуйте нам. У нас є прямий зв’язок з відправниками для скасування бронювання. Якщо ви скасуєте замовлення до доставки, то ми змушені будемо стягнути з Вас штрафні санкції у розмірі 20%.

Якщо ви повертаєте товар протягом 30 днів від дати отримання, і товар не був встановлений, то ми змушені будемо стягнути з Вас штрафні санкції у розмірі 30%.

Якщо ви повертаєте товар через 31 день після дати отримання товару, стягується комісія у розмірі 50%, а на залишок буде виданий магазинний кредит.

УВАГА!!! Після 90 днів товар не підлягає поверненню!

Початкова доставка, витрати на повернення  і на обробку вантажу поверненню не підлягають. Претензії стосовно помилок повинні бути висунуті протягом 14 днів від дати відвантаження.

Вартість доставки не підлягає поверненню.

Усі товари повинні бути в оригінальних коробках і містити всі оригінальні інструкції щодо упаковки, а також супроводжуючі матеріали для товарів.

Товари, що повернули,  будуть протестовані до того, як буде видане повернення. Якщо товар не перебуває в належному робочому стані, ви не отримаєте повернення грошей.

З повернень, отриманих без належних документів або номера RMA, а також з повернень, відправлених за неправильною адресою, стягуються штрафні санкції у розмірі 50%.

Витрати на монтажні роботи, доплати або будь-які інші збори з початкового придбання поверненню не підлягають.

Серійні номери не можуть бути змінені і повинні залишатися в первісному вигляді.

Будь-які стягнення, які ми використовуємо, є відображенням поточної ринкової вартості. Наш заробіток залежить від коригування відсоткових ставок або коливаннях цін.

Ми не несемо відповідальності за будь-яке майбутнє пошкодження транспортного засобу чи обладнання, для яких призначалися повернені запчастини та комплектуючі.

X
X